Ekogroszek – połączenie tradycji z nowoczesnością

Informacja prasowa

Dostarczanie ciepła domownikom w wyniku procesu spalania węgla ma w naszym kraju bardzo długą tradycję. Przywiązanie, może trochę sentyment, ale przede wszystkim znajomość tego produktu opałowego i niskie koszty eksploatacyjne mają w tym przypadku decydujące znaczenie. Stale unowocześniane urządzenia grzewcze, zwiększające komfort obsługi c.o. oraz wyjątkowa dostępność węgla pakowanego każą przypuszczać, że jeszcze długo w ten właśnie sposób będziemy ogrzewać nasze domy.

Właściciele remontowanych oraz nowopowstających budynków mimo tradycyjnego podejścia do systemu centralnego ogrzewania coraz częściej zainteresowani są w pełni zautomatyzowanymi kotłami. Nic w tym dziwnego, bowiem ich obsługa wymaga coraz mniej zaangażowania. Już teraz posiadając takie urządzenie, zasypując podajnik do pełna możemy na kilka dni zupełnie zapomnieć o pojawianiu się w kotłowni. Z kolei nowoczesne rozwiązanie tj. sklep internetowy z tanim opałem, pozwalają nie wychodząc z domu dokonać zakupu opału na cały sezon grzewczy.

Automatyka ciepła – dozowania ekogroszku

Podjęcie decyzji o sposobie ogrzewania pomieszczeń, to zwykle próba znalezienia kompromisu. Kompromisu, dzięki któremu przy niskich kosztach inwestycji (kupno urządzenia) i ogólnych eksploatacji (zakup opału) zaspokojone zostaną nasze potrzeby energetyczne. Istotnym czynnikiem coraz częściej staje się również komfort, zarówno dotyczący samej obsługi urządzenia jak i szybkiego dostarczenia energetycznego paliwa stałego – jego dostępność. Najefektywniejszym rozwiązaniem stał się montaż najnowszej konstrukcji kotłów z automatycznym podawaniem paliwa. Zintegrowanie funkcji dostarczania paliwa z elektroniką urządzenia zapewniło znaczną wygodę zarzadzania ciepłem w naszych domach. W takich kotłach wystarczy uzupełnić opał w zasobniku raz na kilka dni. Wygaszanie kotła w celu opróżnienia paleniska z popiołu też stało się zbędne. Popiół jest bowiem spychany do popielnika, którego konstrukcja pozwala opróżniać go raz na jakiś czas. Zastosowanie kotła z automatycznym podajnikiem zasilanym pakowanym ekogroszkiem np. o podwyższonej energetyczności marki Tani Opał, to gwarancja taniego ciepła i komfortowej obsługi c.o.

ekogroszek-kociol-podajnik

Na wyciągniecie kursora – dostępny 24h na dobę

Wraz z rozwojem automatyki urządzeń zmianie uległ również rynek dystrybucji materiałów opałowych. Podróżowanie po składach opałowych, porównywanie cen i organizowanie transportu, ewentualnie wynajmowanie samochodów dostawczych stało się „wątpliwą rozrywką” tylko dla wytrwałych. Obecnie najwygodniejszą i wyjątkowo komfortową opcją zakupu tego bądź co bądź „trudnego” produktu jest Internet. To na stronie www.taniopal.pl w kilka minut można dokonać zakupu opału na cały sezon grzewczy. Funkcjonalny sklep i spora grupa produktów opałowych o zróżnicowanym poziomie kaloryczności, dostosowana do potrzeb energetycznych i finansowych Klientów sprawiają, że produkt dostępny jest 24h na dobę. Kilkotygodniowe obniżki cen wybranych produktów, bony promocyjne nowych użytkowników strony, gratisowy transport do każdego miejsca w kraju oraz dostawa towaru w ciągu 48h, to powody dla których szczęśliwi posiadacze c.o. coraz chętniej wybierają tę drogę zakupu opału. Dla „niecierpliwych” lub osób które nie doszacowały zapotrzebowania na opał wybrane produkty Tani Opał od niedawna dostępne są również w marketach budowalnych Castorama.

Cena produktu:

Ekogroszek GOLD Line węgiel do kotłów z podajnikiem
cena 990,00 zł brutto/ tona + transport i rozładunek gratis!

Więcej informacji na stronie: www.taniopal.pl

INFORMACJE O FIRMIE

Tani Opał Sp. z.o.o – to lider rynku europejskiego w produkcji i pakowaniu węgla oraz innych paliw stałych. Przedsiębiorstwo sukces w sprzedaży klientom indywidualnym zawdzięcza stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz stałym badaniom, gwarantującym znakomitą jakość produktów. Tani Opał zapewnia całoroczną dostępność sztandarowych artykułów takich jak: ekogroszek, ekogroszek wysokoenergetyczny, kulki miałowe, węgiel orzech i węgiel brunatny. Spółka dysponuje skutecznym system zamówień i realizacji dostaw węgla na obszarze całego kraju. Aktualnie z usług firmy korzysta kilkaset składów opałowych zlokalizowanych w Polsce i całej Europie. Firma prowadzi również sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sklepu internetowego. Tani Opał jako pierwszy w Polsce wprowadził sprzedaż swoich produktów w największych marketach budowlanych i spożywczych.

Zobacz także

Opublikował 23.10.2013 mgr inż. Krzysztof Lis i oznaczył hasłami ,

Pozostaw komentarz

Subscribe without commenting